7. decembris 2018
Advente Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi. PĀRDOTS
7. decembris 2018
Advente Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi. PĀRDOTS

Advente Leipcigā un Drēzdenē. A.Nelsons un Leipcigas filharmoniķi. PĀRDOTS

Ceļojums pārdots. Aicinām izbaudīt Andra Nelsona virtuozitāti pie Leipcigas filharmonijas orķestra diriģenta pults, Vitenbergas, Leipcigas un Drēzdenes vēstures un kultūras bagātības, dodoties  Adventes laika IR kultūras ceļojumā uz Vāciju.

2018gada sākumā Andris Nelsons kļuva par Leipcigas filharmonijas jeb Gewandhaus orķestra kapelmeistaru. Gewandhaus orķestri uzskata par pasaulē vecāko, joprojām spēlējošo, simfonisko orķestri. 2018. gads ir orķestra 275. jubilejas gads. Savu jau leģendāro nosaukumu orķestris ieguva 1781. gadā, kad tas apmetās Gewandhaus jeb tērpu namā, kas faktiski bija vadmalas tirgotāju nams. Andra Nelsona vadībā Leipcigas orķestris ir ieguvis vēl brīnišķīgāku skanējumu, tādēļ aicinām Ziemassvētku laikā izbaudīt patiešām labu mūziku izcila diriģenta vadībā! Koncerta programmā: Riharda Vāgnera Zigfrīda Idille, Antona Bruknera 6.simfonija.

Vācijas vēstures pērles

Adventes laika IR kultūras ceļojums uz Vāciju ļaus ne tikai izbaudīt brīnišķīgu mūziku un Andra Nelsona virtuozitāti, bet arī iepazīt dažas no, mūsuprāt, izcilākajām Vācijas vēstures “pērlēm”.

Reformācijas “šūpuli” – mazo, bet brīnišķīgi skaisto Vitenbergu, kura šajā laikā būs ietērpta krāšņā Ziemassvētku rotā. Varēsiet pieskarties Vitenbergas pils baznīcas durvīm, pie kurām 501 gadu atpakaļ Mārtins Luters pienagloja savas tēzes. Uzzināsiet, kā un ar kādu pārliecību savus lieliskos mākslas darbus veidoja Lūkas Krānahs Vecākais (viens no spilgtākajiem ziemeļu renesanses māksliniekiem). Redzēsiet vietas, kurās dzīvoja un jauno reformācijas mācību sludināja Mārtins Luters un Filips Melanhtons.

Drēzdene pārsteigs ar saviem mākslas un arhitektūras šedevriem, krāšņiem Ziemassvētku tirdziņiem un, protams, Drēzdenes Cvingeru – vienu no skaistākajām Vācijas pilīm un pasaules labākajām gleznu galerijām.

Leipcigā mēs izbaudīsim vietas, kuras iedvesmoja J.V.Gēti un  J.S.Bahu (tiem, kas vēlēsies, būs iespēja apmeklēt arī Ziemassvētku koncertu Sv. Toma baznīcā, kuras kapelmeistars ilgus gadus bija Bahs). Ielūkosimies “Auerbahas pagrabā” – restorānā, kurš pastāv jau kopš 1438. gada un kurā “Faustu kārdināja Mefestofelis”.

Uzdāviniet sev vai saviem mīļiem skaistu Ziemassvētku dāvanu - “Adventes laika IR Kultūras ceļojumu uz Vāciju”. Atmiņas par skaisto mūziku, pasaules kultūras vērtībām un Ziemassvētku laiku Vācijā jūs sildīs vēl ilgi!

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Aviobiļete Rīga-Berlīne-Rīga. Lidosim ar AirBaltic.
 • Dzīvošana viesnīcā Radisson BLU Hotel Leipzig superior klases numuriņos (2 naktis) ar brokastīm.
 • Transfērs no Berlīnes Tēgeles Lidostas uz Vitenbergu.
 • 4 stundu ekskursija gida pavadībā pa Vitenbergu.
 • 3 kārtu pusdienas tradionālā Vācu restorānā Vitenbergā.
 • Transfērs no Vitenbergas līdz Leipcigai.
 • Transfērs no Leipcigas uz Drēzdeni ar 3.5 stundu ekskursiju pa Drēzdeni.
 • Drēzdenes Gleznu galerijas (Cvingera) “Veco meistaru” gleznu kolekcijas apmeklējums.
 • Kājāmgājēju ekskursija pa Leipcigu.
 • Tranfērs no Leipcigas uz Berlīnes Tēgeles lidostu.
 • Ceļojuma apdrošināšana (sudraba polise), ko nodrošina Baltijas apdrošināšanas nams.

Adventes ceļojuma programma

1.diena pl.7:35 izlidošana uz Berlīni, no kurienes dosimies ar autobusu uz Vitenbergu. Vitenbergā gida vadībā apskatīsim pilsētu un baudīsim Ziemassvētku tirdziņu radīto svētku gaisotni. Pēc Vitenbergas apskates ar autobusu dosimies uz Leipcigu, kur iekārtosimies viesnīcā. Pēc pāris stundu atpūtas vakarā dosimies uz Leipcigas filharmoniju, lai klausīties Andra Nelsona diriģēto Leipcigas filharmonijas orķestri.
2.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā, pl.9 ar autobusu dosimies uz Drēzdeni, kur gida vadībā apskatīsim pilsētu, apmeklēsim Drēzdenes gleznu galeriju Cvinger. Būs brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei. Pēc atgriešanās Leipcigā brīvais laiks atpūtai. Dienas izskaņā iespēja apmeklēt Ziemassvētku koncertu Sv.Toma baznīcā.
3.diena Pēc brokastīm viesnīcas restorānā un bagāžas nodošanas viesnīcas mantu glabātuvē ekskursija ar kājām pa Leipcigu. Brīvais laiks patstāvīgai pilsētas apskatei. Pl.15:30 ar autobusu dosimies uz lidostu. Rīgā plānots atgriezties pl.22:15.

Līgumu par ceļojumu varat apskatīt un ielādēt šeit.
Detalizētu ceļojuma programmu varat apskatīt un ielādēt šeit.

Ceļojumu var apmaksāt pa daļām. Vairāk informācijas un pieteikšanās [email protected] vai 67 281 588. Vietu skaits ierobežots.
AS Cits medijs tūrisma operatora reģistrācijas Nr.TATO-2016-31. Tūristu iemaksātās naudas apdrošināšanas polises Nr.63.01.500109.

Print Friendly, PDF & Email
26. marts
Digitālo datu analīze un attīstība
Digitālo datu analīze un attīstība
2. aprīlis
Karjeras attīstība: rīki un metodes kvalitatīvai karjeras plānošanai
Karjeras attīstība: rīki un metodes kvalitatīvai karjeras plānošanai
5. aprīlis
Komunikācijas stratēģija
Komunikācijas stratēģija
6. aprīlis
Andris Nelsons, Bēthovens, Vīnes Filharmoniķi un Vīne
Andris Nelsons, Bēthovens, Vīnes Filharmoniķi un Vīne
10. aprīlis
Darbinieku motivācija praksē
Darbinieku motivācija praksē

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu