Bunkus ģimene aicina izvērtēt Gobzema atbilstību premjera amata kandidātam 11

Komentāri (11)

altinyildiz 30.11.2018. 22.52

Ņemot vērā, kā nopirktās, Krievijas organizēto noziedzību un FSB apkalpojošās žurnaļjugas apstrādāja spriest nespējīgo vēlētāju pret Gobzemu un Kaimiņu, gribot negribot jānostājas viņu pusē.

0
-1
Atbildēt

0

altinyildiz 30.11.2018. 22.44

Vienotības un IeM kriminālais jumts nenosargāja savu maksātnespējas administratoru, kurš jutās tik nesodāms, ka jau gatavojās kopā ar Fiļu un Berni izvazāt ABLV aktīvus desmitiem miljonu vērtībā https://www.db.lv/zinas/slepkavigs-kars-maksatnespejas-administratoru-mafija-475662, lai noguldītājiem pa 100 000 būtu jāizmaksā no Garantiju fonda, bet vainīgs Gobzema kungs

0
-1
Atbildēt

0

Drosma 30.11.2018. 14.52

VIENU GAN ES NESPĒJU IZPRAST – KĀPĒC VĒJONIS NOMINĒJA GOBZEMI NEVIS PABRIKU

VAI TIEŠĀM LEMPEBERGS LIKA UN PATS VĒJONIS NEDOMĀJA?

KĀPĒC DEMOKRĀTISKĀ VALSTĪ PREZIDENTS NERUNĀ AR SABIEDRĪBU, NESKAIDRO SITUĀCIJU

PĒC TERMIŅA BEIGĀM JĀŅEM NOST PENSIJA, JA DABRU NESPĒJ KĀRTĪGI PILDĪT

0
0
Atbildēt

0

vvilums 30.11.2018. 12.52

Plašsaziņas līdzekļos šis atgadījums būs atspoguļots uzklausot abas puses un tad izsecināts kaut kas ticams.

+1
0
Atbildēt

1

  vvilums > vvilums 30.11.2018. 12.54

  Šis koment.torai bija domāts

  0
  0
  Atbildēt

  1

  tara > vvilums 30.11.2018. 13.09

  Šis nav atgadījums, tā ir sistemātiska prakse Latvijā. Vai atceraties skaļo gadījumu par Saeimas komisijas vadītājas aktivitatēm? “Dokumenta viltošanā apsūdzētā Satversmes tiesas (ST) tiesnese Vineta Muižniece piektdien tiesas sēdē Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā apgalvoja, ka dokumentu viltošana Saeimā nav iespējama un “nekas tāds nevienam nav ienācis prātā”.
  Runa ir par dokumentu viltošanu. Ja Disciprinārlietu komisijas locekļu paraksti nav bijuši uzlikti 13.novembrī, tad … nu paši saprotat. Man piem. rodas jautājums vai komisijas sēde reāli dzīvē vispār ir bijusi. Jo tādā gadījumā dokuments būtu pieejams un ar to varētu iepazīties.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 30.11.2018. 12.32

Ja Gobzems Bunkusu par bandītu būtu nosaucis, kamēr Bunkus ir dzīvs – būtu drosmīgs izaicinājums, bet – ja par bandītu kādu nosauc tad, kad tas vairs nevar sevi aizstāvēt – tad tā ir necienīga rīcība.

Vēl jo vairāk, ka Gobzems pats ir iesaistīts tādās lietās, par kurām ir pretrunīga informācija.

+6
-1
Atbildēt

0

tara 30.11.2018. 11.42

Ieraksts Facebook profilā Aldis Gobzems. 30.11.2018. rīta pusē.
Advokātu Disciplinārlietu komisijas locekļiem! Aicinu Jūs padomāt, vai tiesas pratināšanā Jūs godprātīgi apgalvosiet, ka parakstus uz dokumentiem Jūs Disciprinārlietas komisijas priekšsēdētājs, advokāts Lauris Liepa, aicināja uzlikt 13.novembrī vai tas tiek darīs šobrīd, 30 novembrī, pēc mana negaidītā Advokātu padomes apmeklējuma steidzmības kārtībā, jo tiesas pratināšanā tiks izprasītas Jūsu telefonsarunu izdrukas un ziņas, vai fiziski atradaties kopā 13.novembrī.

+1
-1
Atbildēt

0

tara 30.11.2018. 11.35

Ieraksts Facebook profilā Aldis Gobzems. 30.11.2018. rīta pusē.

Šorīt ar Zvērinātu tiesu izpildītāju devos konstatēt juridisku faktu (pierādījumu) uz Advokātu padomi, ar nolūku iepazīties ar manas izslēgšanas lietas meteriāliem. Advokātu padomē šādus materiālus man nespēja uzrādīt un informēja, ka tie atrodoties pie Disciplinārlietu Komisijas priekšsēdētāja advokāta Laura Liepas.
Nekavējoties ar Zvērinātu tiesu izpildītāju devāmies pie Disciprinārlietu komisijas priekšsēdētāja, advokāta Laura Liepas, kurš norādīja, ka materiāli atrodas Advokātu padomē. Kad paskaidrojām, ka tikko burtiski pirms dažām minūtēm tur bijām, tad pēkšņi viedoklis mainījās – materiāli tomēr esot, bet elektroniski. Bet, ak vai, lietā taču bija arī papīra formāta dokumenti, bet bet tos nevarot tagad uzrādīt, varēšot vēlāk. Tā es tiku iepazīstināts ar visiem lietas materiāliem, pareizāk sakot, netiku iepazīstināts. Un, protams, interesants ir fakts, ka tik nopietnas lietas materiali neatrodas Advokātu padomē, bet pieķerts melos, Disciplinārlietu komisijas priekšēdētājs, advokāts Lauris Liepa pekšņi maina viedokli.
Šie juridiski nu jau fiksētie pierādījumi apliecina, ka lieta pret mani taisīta apzināti, jo šāda nespēja pat saskaņot viedokli, kur materiāli atrodas, un nespēja tos nekavējoties uzrādīt apliecina minēto.

+1
-1
Atbildēt

1

  vvilums > tara 30.11.2018. 12.11

  Vai tad Gobzema rakstītais Facebook ir uzskatāms par objektīvu informācijas avotu?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  tara > vvilums 30.11.2018. 12.38

  Kas nu kuram liekas objektīvs. Ja info nāk no pirmavota, kura darbības apstiprinātas Zverināta tiesu izpildītāja klātbūtnē, tad šaubu nav.
  Apstiprinājumu Facebook publicētai informācijai drīz iegūsim no plašsaziņas līdzekļiem. Noklusēt to nebūs iespējams. 🙂

  Un vēl… vai ticēt ierakstiem soc tīklos … šo jautājumu Jūs varētu uzdot arī Krievijas armijniekiem, kad viņi pēc ASV prezidenta Trampa ieraksta Twitter ar skubu izveda savus militāros spēkus drošā attālumā no bīstamās zonas Sīrijā. 😀
  Citāts:
  “Russia vows to shoot down any and all missiles fired at Syria,” Trump tweeted on Wednesday morning. “Get ready Russia, because they will be coming, nice and new and ‘smart!’ You shouldn’t be partners with a Gas Killing Animal who kills his people and enjoys it!”

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: