Muižnieks: Bēgļu jautājumā Latvija nevar atļauties būt nesolidāra 49

Komentāri (49)

sniega_roze 12.05.2015. 16.50

Latvijā ļoti daudz iebrauca nepilsoņi pēdējo 70 gadu laikā. Nupat daļa no viņiem svinēja savas ierašanās pamatu 9. maiju. Viņus sveica Rīgas mērs nerunājot latviski, Es domāju, ka savu iebraucēju daļu esam izpildījuši ar uzviju.

Varbūt var būt runa, ka apmaina kaut kādus 100 alkānus no rajona pret kristiešiem no Lībijas vai Sīrijas, bet klāt gan īsti nevaram. Tāpat kā nevaran termiņuzturēšanās atļaujas vairs dot – to jau 9. maija salūts svinētājiem skaidri pavēstīja.

+6
0
Atbildēt

0

papageno 12.05.2015. 13.13

Cerībā piesaistīt komentārus un klikšķus portāls varētu sākt publicēt arī Mužnieka bijušā partijas biedra Mistera Tventija vai arī Latvijas un latviešu nīšanas lietas kolēģītes Tatjanas Ždanokas spriedumus un pamudinājumus par to, “ko Latvijai vajadzētu”.

Nav godīgi aprobežoties uz personīgās pazīšanās pamata tikai ar vienu šī politiskā un ētiskās domas stravojuma pārstāvi.

Taņai ar Tventiju arī noteikti ir daudz ko teikt “Ir” lasītājiem.

+8
0
Atbildēt

4

Bet 12.05.2015. 12.39

Visi šeit laikam aizmirsuši, kas dedzina mašinas un ārdās uz ielām Francijā.

Vai mums vajag piedrazotas un netīras ielas, kā Parīzē, kur pat skvēriņus okupējuši tumšādaini iebraucēji ar savām teltīm. Par pārējo nemaz nerunāsim.

šaubos vai afrikāņi sapratīs, ka Latvijā nemaksās tikpat lielus pabalstus, kā Francijā vai Spānijā vai Zviedrijā!

Neticu, ka tie kuri te atiras pāri Vidusjūrai būtu gatavi dzīvot ar pašvaldību izmaksāto pabalstu apkurei vai ar zupas virtuvi! Tāpat te jau nav tādi ekskursiju objekti kā Fparīzē vai Spānijā, kuros var pienest ūdeni vai alus bundžiņu. Neticu, ka afrikāņi būtu gatavi strādāt zāģētavās vai ielu un šoseju būvniecībās.

Kur viņus nodarbinās? Vai veikalos?

Ko tad celsim ap mājām milzu vai vēl augstākus žogus nekā tagad, bet tāpat kā Dienvidāfrikas republikā, lai iebraucēji neapzog vai vēl trakāk !

Mums grib izveidot atkal jaunu Bābeli!

+6
-1
Atbildēt

3

hombros 12.05.2015. 11.19

Es esmu par bēgļu uzņemšanu. Nevajag kultivēt domu, ka mēs te varam dzīvot opā lillā un dalīties telpā ar tikai un vienīgi krievu aplikāciju – visur vienu nāciju,- bet ne ar vienu citu. Jo ātrāk bēgļi no Āfrikas ienāks, jo labāk. Nav taču jāuzņem miljoni, bet atbilstošs skaits – atbilstoši Latvijas mērogiem un ekonomiskajai situācijai. Tas būs pat veselīgi – mediji arī varēs paplašināt tēmu loku, vairs nebūs jādzird tikai: Kremlis, Putins, krievi, Kremlis, Putins, krievi…. Radīsies jaunas tēmas, jauni apvāršņi. 🙂 Vienīgais tas krievu bučmūlītis Muižnieks mani tracina, bet pati tā doma nē. P.S. Vispār dīvaini, ka no Ēlertes paspārnes izlīda arī tāds Girss, bet nu… kam negadās.

+6
-4
Atbildēt

24

  kristaps_freimanis > hombros 12.05.2015. 11.37

  “krievu bučmūlītis Muižnieks”

  ==

  Kādā sakarā?

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  aivarsk > hombros 12.05.2015. 11.39

  Kāpēc tu domā, ka no ēlertes nevar girss izlīst, paskat kāds krišuks izlīdis – leģionāri esot fašisti 🙂

  http://www.pietiek.com/raksti/piecas_dienas_pie_mores_rolanda_kovtunenko_pieminai

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 11.45

  Nu teiksim šis:

  1) Kategoriska atteikšanās uzrunāt Latvijas krievus viņu valodā ir kļūda, jo tādā gadījumā krievvalodīgie pilnībā paliks Krievijas informācijas telpas ietekmē, LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja jaunievēlētais Eiropas Padomes (EP) cilvēktiesību komisārs Nils Muižnieks.

  2) “Ja gribi iekarot krievvalodīgu sirdis un prātus – viņi jāuzrunā viņiem saprotamā valodā,” teica Muižnieks.

  Gribu tikai piebilst, ka man nav ne mazākās vēlēšanās iekarot krievvalodīgo sirdis un prātus. Nav man tāda “ļubovjas s Rosii” potenciāla.

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  Haris > hombros 12.05.2015. 11.50

  Kas ir “atbilstošs skaits” imigrantu (“bēgļu”)?

  Vai tad nav skaidrs, ka tā dēvēto bēgļu uzņemšana NEBEIGSIES? Tikai daļa Eiropā cenšas nokļūt no teritorijām, kur norit karš. Daudzi, šķiet, ka pat vairākums, nāk no valstīm nav kara – tikai nespēja sevi pārvaldīt, kaut ko ražot un kaut cik taisnīgi sadalīt pārticību. Un arī kari NEBEIGSIES NEKAD.

  Āfrika, par kuras “bēgļiem” šobrīd runā visvairāk, jau tagad ir viens no nedaudzajiem reģioniem, kur NENOTIEK demogrāfiskās uzvedības maiņa dzimstības samazināšanās virzienā (kā Rietumos, Austrumāzijā, utt.). Viņi turpinās vairoties un turpinās nespēt sevi pārvaldīt.

  Šeit prognozes par Eiropas un Āfrikas iedzīvotāju skaitu turpmākajos gados. Prognozes balstītas ANO 2012. gada datos.

  http://www.keepandshare.com/userpics/w/y/k/t/35/2015-05/sb/africa_population_porjection-74050699.jpg

  Domāju, ka, protams, agri vai vēlu kaut cik nozīmīgs, valdības beidzot ietekmēt spējīgs eiropiešu īpatsvars attapsies un saņemsies izmēzt tādus muižniekus un junkerus. Bet prognozēju, ka tad jau daudzās Eiropas valstīs būs par vēlu, lai restaurētu iepriekšējo. Daudzu valstu sabiedrības jau būs tikpat bezcerīgi sašķeltas (dezintegrētas), kāda jau ir mūsu sabiedrība krievu kolonizācijas rezultātā, sociālais kapitāls būs noplicināts vai iztērēts.

  Un tas viss globālas konkurences apstākļos, kad gudrās, spēcīgās, jau šobrīd Rietumu naivumu tirdzniecībā/ražošanā izmantojošās Austrumāzijas valstis nebūt negrasās sekot pašnāvnieciskajam zviedru un citu ākstu piemēram.

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  v_rostins > hombros 12.05.2015. 11.52

  kristaps_freimanis

  Kādā sakarā?

  ————–

  Nu labi ne “krievu bučmūlītis”, lai būtu vafeļģīmis.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 12.17

  Es varu izteikt tikai savu personīgo viedokli. Tad, kad Eiropa zaļi padzīvoja uz Āfrikas koloniju rēķina, tad viss bija skaisti. Kaut kad nākas arī maksāt par savu zaļo dzīvo un pēc gadsimtiem uzņemt bēgļus no bijušajām kolonijām. Turklāt Latvijā tas pat būtu veselīgi – atšķaidītu visu to krievu aplikāciju. Kas attiecas uz brīnišķo Austrumāzijas šarmu… Es labāk neizteikšos šeit par genocīdu, teiksim , pret tibetiešiem utml. Uz mani kaut kā neiedarbojas Ķīnas augošā kapitālisma šarms.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  lno > hombros 12.05.2015. 12.38

  aivarsk. Fašisteļi:)

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Haris > hombros 12.05.2015. 12.39

  hombros –

  Eiropieši (daļa eiropiešu) “zaļi padzīvoja” uz Āfrikas koloniju rēķina? Nu, un?

  Vai varbūt gribat piedāvāt smieklīgo “argumentu”, ka Eiropa ir pārtikusi tikai tāpēc, ka bija šīs kolonijas (un nevis zinātnes, ražošanas, uzkrātā sociālā kapitāla dēļ)?:)

  Vai arī Jums šķiet, ka kaut kādu senu koloniju dēļ eiropiešu pienākums uz mūžīgiem laikiem ir zemoties un pašiznīcināties?

  Pats tepat pieminat ķīniešu rīcību Tibetā. Kolonijas (un pie viena – arī verdzība) nav nekāds eiropiešu “izgudrojums”. Vienīgais, ar ko eiropieši ATŠĶIRAS – ka viņi pirmie to pārtrauca darīt.

  Latvijā iepludināt nēģerus būtu “veselīgi”, jo atšķaidītos.. krievu kolonisti?!:) Jums nu gan ir iztēle.

  Latvijas sabiedrība gan vēl vairāk atšķaidītos – tas gan.

  Mums taču joprojām skaitās “nacionāla valsts”, ne? Jā, tā atšķaidītos.

  Kāds Āzijas šarms? Vai kaut ko rakstīju par šarmu? Nē, aziāti, pēc visa spriežot, ir gudri un apņēmīgi, un, atšķirībā no eiropiešiem, nav noskaņoti sevi vājināt. Par to rakstīju – ka ilgtermiņā mēs, eiropieši, realizējot muļķu sapņojumus un neliešu (muižnieku) ieteikumus, atradīsimies “pie sasistas siles” – spēcīgo un bagāto aziātu priekšā.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  Ivars > hombros 12.05.2015. 13.06

  Novelt vainu uz koloniālismu ir politkorekto liberāļu nespēja paskatīties pateicībai acīs, ka ir valsts nespējīgas sabiedrības un kultūras, un Āfrikā tādu ir pārpārēm. Galarezultāts brīvlaisto vergu veidotajā “Saules pilsētā” Libērijā ne ar ko neatšķiras no haosa neatkarību ieguvušajās Āfrikas kolonijās. Dienvidaustrumāziju gan kaut kā nedzird čīkstam par nepārvaramajām koloniālā perioda pārestībām, kas kavētu izaugsmi un attīstību. Nieka pusgadsimta laikā vieni ir kļuvuši par uzturēšanās atļauju pircējiem, citi – par pabalstu prasītājiem, un nemieru izraisītājiem savās mītnes zemēs.

  +8
  0
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 13.12

  Nu es nezinu, kur un kas zemojas un pašiznīcinās. Parasti atrodas kāds, kas iznīcina citu un vēl pasaka – viņš pašiznīcinājās.

  Es arī neesmu tik iedomīga, lai domātu, teiksim, ka Anglijas karalienes kronis un visu mazo britu karaļnama bērniņu sārtie vaidziņi spīd tik koši vēl joprojām tikai un vienīgi tādēļ, ka tur ārkārtīgi attīstījās, kā Jūs sakāt, “zinātne, ražošana un uzkrātais sociālais kapitāls”. Karalienes kronī ļoti spoži spīd Indijā paņemtais dimants un varbūt tādēļ daudziem latviešiem šķiet, ka UK ir latviešu laimes zeme. Jāsaka gan, gods kam gods, UK ir ļoti daudz indiešu, ne tikai latviešu imigrantu un ekonomisko bēgļu.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  aivarsk > hombros 12.05.2015. 13.43

  Hombros, kāpēc tu esi vēl šeit? Kāpēc tu neesi Āfrikā vai Tuvajos austrumos, lai atdotu Eiropas koloniālo parādu?

  https://www.youtube.com/watch?v=VnHlZtwfH7E

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  aivarsk > hombros 12.05.2015. 13.46

  Hombros Jāsaka gan, gods kam gods, UK ir ļoti daudz indiešu

  ____________________________

  Reiz UK un Indija bija viena valsts un tās pilsoņiem bija līdzīgas tiesības.

  Vai tad tu ko vari pārmest cēsiniekiem, kas Rīgā strādā?

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 14.00

  Nu, īsti pūristi kāds ir aivarsk, protams, kaut kur tālā kristālskaidrā nākotnē dzīvos kristāltīrā latvju zemē.

  Bet laikam jau tik vienota un ar līdzīgām tiesībā tā UK un Indijas valsts nebija. Tad jau 1857. gadā nebūtu indiešu sacelšanās pret UK dominanci Indijā un arī Gandijam nebūtu sekotāju.

  P.S. Kas attiecas uz image terapiju ar automātiņiem, ko jūs te piedāvājat.. Ziniet, es esmu redzējusi arī bildi, kur ķīniešu zaldāti tibetietei ir nošāvuši nost pusgalvu. Tā ka – nu jau mani faktiski ne ar kādiem imidžiem īpaši pārsteigt vairs nevar. Viss ir redzēts.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  edge_indran > hombros 12.05.2015. 14.09

  ——–

  Tas attiecas uz Rietum-krātijas ikdienu, kas vēl tikai tikai sāk pārvērsties arī par Latvijas ikdienu. Pierada tauta pie daudzpartiju demokrātijas – pieradīs pie amerikanizētās brīvības!

  http://i.guim.co.uk/media/w-700/h–/q-95/6b51fb15816b8661eeb4f2d9ace3bca41cffb455/0_0_3500_2569/1000.jpg

  “…Держать же «дружбу народов» под спудом, худо или бедно формировать из нового поколения эмигрантов американскую идентичность помогают четыре вещи: деньги, развлечения, наркотики/лекарства и мощнейшая репрессивная машина. Закончатся деньги — закончится и мир на улицах, начнут искать крайних.”

  Пятьдесят оттенков чёрного

  Об особенностях и закономерностях американской «дружбы народов» (IMHOclub.lv)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > hombros 12.05.2015. 14.24

  . Закончатся деньги — закончится и мир на улицах, начнут искать крайних.”

  Пятьдесят оттенков чёрного

  Об особенностях и закономерностях американской «дружбы народов»

  ==============

  tas varētu attiekties arī uz russkoi «дружбы народов».

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  aivarsk > hombros 12.05.2015. 14.38

  hombros nākotnē dzīvos kristāltīrā latvju zemē.

  ķīniešu zaldāti tibetietei ir nošāvuši nost pusgalvu.

  _______________________________

  Jā, hombros, mans sapnis ir dzīvot kristāltīrā latvi zemē, kur nav ne korumpantu, ne zagļu, ne galvu griezēju, ne okupantu! Tādā zemē, kuru tūristi brauc apskatīt un apskaust, kura slavena ar savām stiprajām ģimenēm un darba tikumu, ne lēti pieejamām maukām un slinkiem puskrieviski runājošiem neuzņēmīgiem čīkstētājiem!

  Tāpēc es uzskatu, ka katrai nācijai ir tiesības dzīvot savā zemē, nevis uzspiest citiem savus noteikumus un netikumus. Tibetai ir tiesības būt brīvai un Indijai arī. tāpat, kā Āfrikas valstīm. Tikai mana brīvība nosaka tiesības arī atļaut vai neatļaut šeit apmesties iebraucējiem un, ja atļaut, tad ar kādiem noteikumiem.

  Jā, un par Puzi tu pareizi piezīmēji – Redz, Puzei un Vienotībai kopīgs prezidents būs!

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/559477-vienotiba_atbalsta_vejona_kandidaturu_valsts_prezidenta_amatam

  P.S. Tu kautrējies no kristāltīrās Latvijas, vai neredzi sev tur vietu?

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 14.48

  Neatceros, ka kaut kur Puzi būtu pieminējusi. Laikam jau man nebūs vieta tajā kristālskaidrajā, bet man nav žēl, ja Tev tur vieta atradīsies. Sapnis ir skaists.

  Bet, ja nopietni – kaut kādai solidaritātei ir jābūt. Un Eiropa arī cenšas, ievērojot šo principu, risināt bēgļu problēmu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > hombros 12.05.2015. 14.56

  Un kur Amerika?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > hombros 12.05.2015. 15.02

  Ja kas,no Puzes nenāk atbalsts bēgļu pieņemšanai.

  https://youtu.be/-m1-uV2ofZ8

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Haris > hombros 12.05.2015. 15.31

  hombros:

  Bet, ja nopietni – kaut kādai solidaritātei ir jābūt. Un Eiropa arī cenšas, ievērojot šo principu, risināt bēgļu problēmu

  ==============================================

  Kā tad Eiropa “cenšas ievērot šo principu”? Solidaritāte pret ko? Pret kuru?

  Pret kuru Eiropas valsti solidāra ir, piemēram, Zviedrija, uzņemot labākas dzīves meklētājus no visas pasaules?:)

  Vai arī Zviedrija “ir solidāra” pret visiem 7 vai cik tur miljardiem? Tādā gadījumā tiešām – prātiņ, nāc mājās!

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 15.45

  Un kādēļ UK ir jābūt solidārai pret latviešiem? Tie taču arī ir tikai labas dzīve meklētāji. Ar ko Āfrikas labas dzīves meklētājs atšķiras no latviešu labas dzīves meklētāja? Un tu katram no tiem imigrantiem, kas gatavi tajās laivās braucot noslīkt esi pajautājis: kādēļ katrs no viņiem brauc?

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  v_rostins > hombros 12.05.2015. 16.01

  hombros

  Tad jau 1857. gadā nebūtu indiešu sacelšanās pret UK dominanci Indijā un arī Gandijam nebūtu sekotāju.

  ————

  Un ko indusi dabūja? Neiedomājamu asinsizliešanu, karojot ar musulmaņiem, postu un nabadzību, no kuras tie vēl 100 gados neizlīdīs un draugu, Maskavu? Salīdzini Indiju un Singapūru. Aizejot no Indijas 1997. gadā, tāpat kā no Hong-Kongas, briti arī tur būtu atstājuši augstu dzīves līmeni, veselīgu un izglītotu sabiedrību.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  hombros > hombros 12.05.2015. 16.14

  v_rostins: Nu ja. Imants Kalniņš jau arī saka, ka vajag sākt raudzīties uz Maskavu. Daudzi vēl ilgi skaļi domāja un tagad klusi domā, ka vajadzēja mierīgi turpināt dzīvot “autonomā” Latvijā , bet palikt draudzīgās Maskavas apskāvienos – “paskakāt po Jevropam”, pavirpināt pirkstos “jevro’, bet pret Kremļa sienas mūri atspiest muguriņu. 🙂 Nu ir tā, kā ir. Valstis un tautas grib būt neatkarīgas un tad strīdēties un lemt, ko ielaist savā valstī, cik ielaist, vai ielaist un galvenais jau – par cik pārdot TUA krieviem. 🙁

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  edge_indran > hombros 12.05.2015. 16.32

  ——

  Irakā un Lībijā arī domāja huseini un kadafi – tagad Eiropas “mazdomājošajām” tautām arī būs jāaizdomājas…..

  http://static.businessinsider.com/image/5203c831eab8eac424000008/image.jpg

  0
  0
  Atbildēt

  0

aivarsk 12.05.2015. 11.03

Nekas, nekas, Pulvera pagrabā vajadzīgs tikai sērkociņš…

abi Ņilušas (kāda sagadīšanās) šos sērkociņus jau ir izvilkuši un sagatavojušies uzraut…

Bet varbūt tā būs labāk – attīrīšanās notiks ātrāk un plašāk…

https://beautifulrailwaybridgeofthesilverytay.files.wordpress.com/2010/05/686d1_matches2.gif

+6
-1
Atbildēt

0

haralds 12.05.2015. 10.41

Latvijā JAU perebors! un miera nav, paģēr sovaku valodai garantijas no Sevas†opipõles līdz Baltijai!

http://www.fotoblog.lv/rep/32403/?cid=1929

+9
-1
Atbildēt

0

aivarsk 12.05.2015. 10.31

Būsim solidāri!

Aizsūtīsim solidāri savus imigrantus uz citām Eiropas valstīm! Dalīsimies ar to, kas mums ir! Un mums ir ar ko dalīties – 30% imigrantu vai civilokupantu!

+14
-1
Atbildēt

2

  v_rostins > aivarsk 12.05.2015. 10.42

  aivarsk

  Bet pašu Šļesera bandas rusofīlo pederastu, Muižnieku, 4m2 cietuma kamerā kopā ar 11 nēģeriem.

  +8
  -3
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > aivarsk 12.05.2015. 17.21

  🙂

  Sleseru un Muižnieku – uz Donecku, veikt integrāciju.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Haris 12.05.2015. 09.57

Nolādēts.. Ar Ēlertes vadītā Sorosa fonda nauda veidotajā inkubatorā “Etnisko studiju centrs” 90. gados izaudzētais, Ēlertes “Dienā” nemitīgi publicitāti guvušais, beigu beigās ar liberālās šaikas pūliņiem līdz Komisāra amatam aizdabūtais Muižnieks mums te mācīs, kā pārņemt sviestā sagājušo zviedru, u.c. absolūti katastrofālo un neilgtspējīgo politiku.

Un pat tagad bijusī “Dienas” komanda – “Ir” veidotāji – grūž acīs šo iznireli. Arī toreiz, kad viņu izdevās iestumt tai Komisāra amatā, “Ir” mums centās ierādīt, ka ar to mums esot jālepojas:

“KOPĪGĀ UZVARA – Intervija ar Eiropas Padomes cilvēktiesību komisāru Nilu Muižnieku” 2012. gada 3. februāris.

http://www.irir.lv/2012/2/3/kopiga-uzvara

+15
-2
Atbildēt

4

  lno > Haris 12.05.2015. 10.42

  Haris. Intelektuāļi – šarikovu inkubātoru ražotāji:):):)

  +10
  -1
  Atbildēt

  0

  Baiba > Haris 12.05.2015. 14.15

  Kopīga uzvara…

  Vai Jūs, Hari, esat dzirdējis kad Dombrovskis vai Piebalgs aizstāvētu Latvijas intereses Eiropas komisāru krēslos zvilnot? Par Muižnieku nemaz nerunājot

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Ciniķis > Haris 12.05.2015. 14.41

  Muižnieks ir viena no vispretīgākajām un Latvijai naidīgākajām figūrām atjaunotās Latvijas vēsturē.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  Aldis-2 > Haris 12.05.2015. 17.19

  Eiropas Savienības izveidošanas mērķis nebija nelegālo imigrantu solidārā uzņemšana.

  Ko Italija darītu ar imigrantiem, ja tā nebūtu pievienojusies Eiropas Savienībai? Lūk, to lai dara arī tagad.

  Vai ES var palīdzēt Italijai? Droši vien, ka var. ES sniedz finanču palīdzību daudzām Afrikas valstīm. Apmaiņā pret palīdzību, tā varētu pieprasīt, lai tur tiktu izveidotas imigrantu nometnes, kur nonāktu visi nelegālie imigranti. Kad potenciālie imigranti saprastu, ka viņi nonāks nevis ES, bet gan Afrikā, viņiem vairs nebūtu jēgas pārkāpt imigrācijas noteikumus.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Bet 12.05.2015. 09.38

Mūsu valsts jau ir pārpilna ar ekonomiskiem bēgļiem no bijušās PSRS!

Mums nevajag vairs uzņemt afrikāņu ekonomiskos bēgļus, jo mūsu valsts nav viņu ekonomiskā paradīze.

Labāk uzņemt ukraiņus, ja viņiem turpinās uzbrukt krievu armija, jo šie cilvēki patiesi mūk no karadarbības un terora

Afrikāņi var izbraukt uz citām Āfrikas valstīm, kurās karadarbība nenotiek.

Mēs nespējam viņiem nodrošināt paradīzi zemes virsū, jo mūsu min alga stipri atpaliek no ES bagātāko valstu min algas un pabalstiem.

Bez tam mūsu valstī jau pietiek pašu pabalstu saņēmēji, ja nemaldos kādi 100 000 cilvji!

Mūsu valsts pilsoņi arī grib normāli dzīvot nevis apgādāt visus kam tikai nav slinkums te ierasties.

gan jau pats Muižnieks saņem labu algu par šādu muļķību propogandu un pašam viņam nav jādalās ne ar vienu bēgli!

+11
-2
Atbildēt

1

  Pelēkais Vilks > Bet 12.05.2015. 09.51

  Bet Mūsu valsts jau ir pārpilna ar ekonomiskiem bēgļiem no bijušās PSRS!

  ==========

  Precīzi! Let us deal with dumbhead russians ~23% first and then ask for support!

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

Pelēkais Vilks 12.05.2015. 09.15

Nuižnieks: Bēgļu jautājumā Latvija nevar atļauties būt nesolidāra

===========

Kontracepcijas līdzekļus nužņikam.

Solidaritāte?

+7
-2
Atbildēt

1

  Bet > Pelēkais Vilks 12.05.2015. 09.39

  Tas kā naglai uz galvas un precīzi!

  +2
  -2
  Atbildēt

  0