Zem lielzagļu zīmes (Lembergs lūdz tiesai manīt viņam piespriesto drošības līdzekli) 23

Aivis Landmanis

Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies tautas interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Komunisti padarīs tautu pliku un nabagu. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības. Tad – es nevaru pateikt, kā tas iznāks – bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto atpakaļ.… .

Šādi slavenais pareģis Eižens Finks* raksturo laiku, kurā dzīvojam. Komunisti vēl joprojām valda Latvijā. Viņu mērķu īstenošanā, tautas apkrāpšanā, sākot jau no 1991.gada, ir iesaistīti faktiski visi politiskā spektrā atrodošos partiju kodoli. Sarkani un brūni, zaļi un oranži, auseklīšiem, Georga lentītēm rotāti komunisti turpina laupīt un putināt.

Nav tiesa?

Tad ko gan labu ir izdarījušas valdības ar Godmani, Birkavu, Gaili, Šķēli, Krastu, Krištopanu, Bērziņu, Repši, Emsi, Kalvīti, Dombrovski un Straujumu priekšgalā? Kā mūs ir aizstāvējuši Šlesera, Ušakova, Ždanokas, Amerika un Lemberga vadītie kantori? Vai tiešām viņi domā, ka valsts prihvatizācija, valsts līdzekļu šķērdēšana, banku, uzņēmumu bankrotu un uzpūstās nekustamā īpašuma burbuļa sekas, veselu tautsaimniecības nozaru (brīvostas, valsts uzņēmumi) atdošana oligarhu nekontrolētā pārvaldībā, tiesu izpildītāju “mafijas” lobijs, zaglīgu, apsūdzētu komunistisko biedru “ručīšana” un atpalicība no tuvākajiem kaimiņiem ir uzskatāmas par darbošanos tautas interesēs?

Domājams, NĒ. Viņi vienkārši ir Finka pareģotā laika sastāvdaļas, kurā vienu no dižākā komunista ideju nesēja, vadoņa misiju ar izcilību pilda biedrs Aivars Lembergs, kura “šarms” (stipendiāti, koferīši, bailes) ir spējis pakļaut ikvienas Saeimā pabijušas politiskās partijas spici. 

Tiesa! Arī Tu?

Ir zināms, ka Rīgas apgabaltiesa tā dēvēto Ventspils mēra Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) krimināllietu turpinās skatīt 14.augustā.

Jūnija sākumā presē izskanēja ziņa, ka pirms krimināllietas iztiesāšanas pārtraukuma, Lembergs un viņa advokāti, balstoties uz varbūtējiem tiesājamā Lemberga cilvēktiesību pārkāpumiem, ir lūguši tiesu acelt viņam noteikto drošības līdzekli – liegt pildīt Ventspils pilsētas domes, Ventspils brīvostas pārvaldes priekšsēdētāja amatus.

Lembergam esot ierobežotas cilvēktiesības?

Bet ko teikt Ventspils pilsētas domes deputātiem un to vēlētājiem, kuru cilvēktiesības Lembergs un Co pārkāpj regulāri?

Kopā ar kolēģiem gadiem ilgi esmu regulāri vērsies pie valsts atbildīgajām amatpersonām, tiesībsargājošām institūcijām ar lūgumu novērst mūsu un mūsu vēlētāju tiesību aizskārumu no Lemberga puses, norādot, ka pretēji likuma normām un tiesas lēmumiem, Lembergs kopš 2007.gada regulāri un rupji pārkāpj viņam piemēroto drošības līdzekli, lai slepeni nodrošinātu pašvaldības un Ventspils brīvostas līdzekļu izsaimniekošanu.

Valsts augstākās amatpersonas, Saeimas deputāti, tiesībsargājošās iestādes, tiesa ir informēti un labi zina, ka Lembergs nekad nav ievērojis viņam piemēroto drošības līdzekli. Viņi zina, ka Lembergam nevēlamiem pašvaldības deputātiem tiek liegta iespēja pilnvērtīgi pildīt viņu pienākums – saņemt nepieciešamo informāciju, piedalīties domes lēmumu izpildes kontrolē. Amatpersonas ir informētas par Lembergam nevēlamo pašvaldības deputātu vajāšanas gadījumiem, liedzot tiem dalību pašvaldības kolektīvo lēmumu institūtos (komisijas, padomes), to sagatavotos domes dienaskārtības jautājumus un lēmuma projektus nevirzot izskatīšanai domes sēdēs. Izpildot Lemberga gribu, Ventspils domes vairākuma deputāti pretlikumīgi atsakās pieprasīt no Ventspils brīvostas pārvaldes nomas maksu par brīvostai pārvaldījumā nodotajiem pašvaldības aktīviem, tādējādi radot Ventspils pilsētas pašvaldībai mijonu vērtus ikgadējus zaudējumus. Valsts augstākās amatperonas izliekas neredzam, ka valstij piederošie tranzītnozares miljoni, pašvaldības budžeta līdzekļi ik gadu tiek novirzīti Lemberga iegribu, vajadzību nodrošināšanai. Viņiem ir vienalga, ka fiziski klāt esot Lembergam, Ventspils pilsētas domi (arī domes sēdes) vada Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki, tādējādi pārkāpjot Likumu par pašvaldībām 25.pantu, kurš nosaka, ka domes darbu vada tās priekšsēdētājs, bet priekšsēdētāja vietnieks aizvieto domes priekšsēdētāju viņa prombūtnes laikā.

Valsts varas pārstāvji ir aizspēlējušies, dancojot pēc Lemberga stabules. Pieļaujot tiesiski ierobežotā Lemberga atrašanos Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatā, valsts kopš 2007.gada ir pieļāvusi Ventspils pilsētas domes nelikumīgu pārvaldīšanu, kā rezultātā pieņemtie Ventspils pilsētas domes lēmumu leģimitāte ir apstrīdama.  

Ar valsts varu būtu tā kā skaidrs.

To, vai uz tiesu arī varēsim attiecināt Eižena Finksa pareģojumu, rādīs laiks.

P.S. Viss turpinās. Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) nominētais tieslietu ministra kandidāts Gaidis Bērziņš 29.jūlijā viesojās Ventspilī. Aizbrauca atrādīties saimniekam un saņemt instrukcijas, kādus saimniekam tīkamus darbus jaunajam tieslietu ministram būs jāveic?

Ventspils pilsētas domes deputāts Aivis Landmanis

 

 

*Eižens Finks (1885—1958) bija gaišreģis Latvijā, reizēm dēvēts par latviešu Nostradamu . Viņam piedēvēja spēju pareģot nākotni , kas reizēm precīzi piepildījās. 

 

 

 

Komentāri (23)

rolex day date replica 25.01.2022. 05.15

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/zem-lielzaglu-zimes-lembergs-ludz-tiesai-manit-vinam-piespriesto-drosibas-lidzekli/ […]

0
0
Atbildēt

0

Tattoo Supplies 20.08.2020. 02.38

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: ir.lv/blogi-raksti/zem-lielzaglu-zimes-lembergs-ludz-tiesai-manit-vinam-piespriesto-drosibas-lidzekli/ […]

0
0
Atbildēt

0

coverage 23.01.2020. 07.26

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/zem-lielzaglu-zimes-lembergs-ludz-tiesai-manit-vinam-piespriesto-drosibas-lidzekli/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu