Novadnieki, es ar jums lepojos! 26

Zīmējums — Ernests Kļaviņš
Ziedonis Caune

Ir noslēgusies cīņa par ko tik daudz tika diskutēts, par ko mēs turējām īkšķus, par ko domājām ik dienu. Kā saka, vienmēr uzvar labais, arī šoreiz.

8873 novadnieku jeb 87,57% nobalsoja pret Satversmes grozījumiem un jūsu priekšā esmu gatavs noliekt galvu. Jūs parādījāt savu vislielāko mīlestību Latvijai un tautas saknēm, svarīgākajam par ko mums jārūpējas – latviešu valodas neizzušanu.

Daudzi tagad prāto kādas būs krievvalodīgo un latviešu savstarpējās attiecības, bet gribu teikt vienu, šī nebija cīņa starp cilvēkiem, šī bija cīņa par svētību, par mūsu valodu, kas ir viena no senākajām valodām pasaulē un ko mums ir jāgodā, neatkarīgi no tās zināšanas vai nezināšanas.

Šis ir brīdis, kas dod mums iespēju būt vēl saliedētākiem, vēl pārliecinātākiem un stiprākiem, jo esam uzvarējuši cīņā un varam celt karogu augstu mastā.

Man ir liels prieks, ka tik daudz novadnieki piedalījās šajā balsošanā un parādīja savu attieksmi, mēs esam spēcīga tauta un arī turpmāk mums jāpaliek vienotiem un jācīnās par to, ko reiz aizstāvēja mūsu senči.

Kopā mēs to varam!

Komentāri (26)

트루모아 16.02.2021. 20.28

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/novadnieki-es-ar-jums-lepojos/ […]

0
0
Atbildēt

0

Press Release 10.05.2020. 21.56

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/novadnieki-es-ar-jums-lepojos/ […]

0
0
Atbildēt

0

gucci shoes replica 23.07.2019. 08.20

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/novadnieki-es-ar-jums-lepojos/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu