Aivars Ozoliņš – neērtais Rinkēvičs.

Dzintra Regina Jansone
Print Friendly, PDF & Email

 

 

 Esam pieraduši / pieradināti, ka rakstītais un presē publicētais, vārds ir neapstrīdama patiesība! Liekas, ka reizēm, žurnālisti iedomājas esam svētāki par Romas Pāvestu – neapstrīdāmi! Bet – vai tā ir?

Tad kāpēc gan – pēc šajā žurnālā publicētajiem datiem – Latvijā vismazākais pirktās preses apjoms Baltijā – 17%. Iespējams, tā, tomēr, ir neuzticēšanās un sacītā apšaubīšana!?

Lasu minēto rakstu un rodas pārdomas.
Aivars Ozoliņš:

„…pēc dažu seksuāli un politiski norūpējušos ļaužu publiski skaļajām izdarībām…” – nevaru gan piekrist. Tautas vairākums – tā, jūsuprāt, ir neliela daļa!? Varbūt, tomēr, otrādi – Ozoliņa k-gs!? Es nerunāšu par anonīmajām lamām.

A.O. : – „Rinkēviča paziņojums, pirmkārt, ir personiski drosmīgs…”. Apsveicu ar jauno ideoloģiju! Manā uztverē drosme gan ir citādi mērāma! Drosme ir ukraiņiem aizstāvot savu zemi! Drosme būs Jūsu / mūsu – aizstāvot Latviju ierakumos, ja vajadzēs! Nevaru gan iedomāties streipus, rinkēvičus, žagarus ierakumos! Nevarēju gan iedomāties, ka vārtīšanās gultā vecim ar veci ir drosme!

Un, pats par sevi saprotams, pašreizējā situācijā piesaukt Kremli un Putinu – kā argumentu / pretargumentu – ikviena patreizējā Latvijas žurnālista svēts pienākums!

Diskusija par cilvēktiesībām!? Jūs man pasakiet – kuram homoseksuālim Latvijas valstī ir liegtas cilvēka tiesības!? Regulēt partnerattiecības? Vai Latvijas valstī nepastāv notariālu līgumu slēgšana, mantojuma tiesības u.c?

A.O.: – „Satversme nav gluži no pirmtēviem mantoti sakrāli priekšraksti….”!

Ozoliņa k-gs! Satversme ir savu valsti un nāciju aizstāvošs pamatlikums! Satversme ir sestais vecākais spēkā esošais republikas pamatlikums pasaulē!

Nācijas pamatvērtība ir tās pilsoņi! Kā Jūsu aizstāvētie homoseksuālisti vairos nāciju un tās pilsoņus? Vai adoptēs bērnus no Āfrikas? Vai – turēs „normālos” aplociņos – vaislai?

Kāda, neapšaubāmi gudra, žurnāliste rakstīja: Agrāk precējās nevis mīlestības dēļ, bet bija aprēķina laulības! Skaisti! Tātad, īsta mīlestība pastāv tikai homoseksuāļu starpā! Dumjie Romeo un Džuljeta – kas to nezināja! Žurnālistes pieminētās aprēķina laulības –  ir tikai „normālajiem”! Bet – ja homoseksuāļiem tādu nav – tad, kāda nelabā pēc, cīnāties par kaut kādu mantisku tiesību regulējumu!? Jūs, taču, sastāvat no tīras mīlestības!

Par Bībeli un Romas Pāvesta pieminēšanu pat nerunāšu – apriebies!

Galā piebildīšu tikai vienu: Es, nekādā gadījumā, neizjūtu ne mazākā naida ne pret Rinkēviča k-gu, ne pret kādu citu geju vai lesbieti. Man nav pieņemama šī perversija un es to pasaku. Atklāti.

Nostāties pret homoseksuāļiem – tā ir muļķīga, agresīva tumsoņas poza? Kā lai nosauc agresīvo Ozoliņa pozu!?

HOMOSEKSUĀLO ATTIECĪBU PĒTĪJUMS:

2010.gadā Teksasas universitātes (Ostina, ASV) socioloģijas doktors Marks Regnerus sāka savu nu jau slaveno zinātnisko pētījumu „Ar ko atšķiras izaugušie bērni, kuru vecākiem ir viendzimuma attiecības.” Savu darbu zinātnieks pabeidza pusotra gada laikā – 2012.gadā.

Pētījumā piedalījās 3000 pilngadīgi respondenti, kuru vecākiem bija viendzimuma seksuālās attiecības.

Augsts venērisko saslimstību līmenis.

Nespēja būt uzticīgiem vienam dzīvesdraugam. Un lūk arī iemesls tik augstam venērisko slimību līmenim.

Psiholoģiskas problēmas. Lūk cits šokējošs fakts – 24% viendzimuma pāru izaudzināto bērnu nesen bija plānojuši padarīt sev galu.

Tāpat jāatzīmē, ka homoseksuālistu uzaudzinātie bērni biežāk griežas pēc palīdzības pie psihologa.

Seksuāla vardarbība. 31% uzaugušo ar mammu-lesbieti un 25% uzaugušo ar tēvu-homoseksuālistu  ir bērnībā tikuši piespiesti nodarboties ar seksu pret savu gribu (tai skaitā arī ar vecākiem).

Regnerusu mēģina apklusināt 

Gala rezultātā tika secināts, ka Regnerusa pētījums ir visaugstākās kvalitātes un atbilst visām akadēmiskajām prasībām. 

 

 

 

 

 

 

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu