fbpx

Cilvēkiem vajag mīlēt 1

Ralfs Eilands. Foto — Lauris Vīksne
Ieva Alberte
Print Friendly, PDF & Email

Ralfs Eilands (25) ir skaļš mūziķis. Atteicies dziedāt ātro kredītu tirgotājiem, rosinājis atklātu vēstuli pret koncertzāles būvniecību uz AB dambja un nesen satricināja ar fotogrāfiju no Londonas praida. Patlaban Ralfs strādā pie sava pirmā albuma

Dzirdēt Stīviju Vonderu un Laionelu Ričiju. To Ralfam gribējās tik ļoti, ka vecāki uzdāvāja biļetes uz koncertu Londonā 6. jūlijā. Dienu pirms tam bezmaksas laikrakstā uz ielas izlasīja, ka pilsētā gaidāms praids. Patika! Cilvēki priecīgi, satērpušies kā karnevālā, un daudzi gāja, nesdami sava uzņēmuma nosaukumu. Ralfs bija pacilāts un ietinās varavīksnes karogā, palūdza, lai viņu nobildē, un ielika Instagram ar parakstu: «Cilvēkiem vajag vienam otru mīlēt.» Tad devās uz koncertu. «Tas bija maģisks. Lai tādu vēstījumu spētu klausītājiem dot, ir jāpiedzīvo šķiršanās vai jāzaudē tuvie,» saka Ralfs, kad tiekamies uz sarunu. Tērpies pļūtenēs un dzeltenā kreklā, kaklā iekāris kaseti, ko «man viena meitene uzdāvāja», baltu pulksteni uz rokas, ko «man cita meitene uzdāvāja». 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu