VIDEO: Uzņēmējs Kalvis Lapsiņš Rankā: “Mēs zinājām, ka atgriezīsimies”

Kalvis Lapsiņš. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Mēs vienmēr zinājām, ka atgriezīsimies, bet nezinājām – kad un ko mēs darīsim. Vienmēr bija sajūta, ka ir labi, bet kaut kā pietrūkst,” saka kafijas grauzdētavas īpašnieks Kalvis Lapsiņš Gulbenes novada Rankas pagastā. Viņš ir atgriezies Latvijā pēc vairākiem ārzemēs pavadītiem gadiem.

“Veidojot uzņēmumu, mēs saskārāmies ar dažādu attieksmi – gan cilvēkiem, kuri grib palīdzēt, gan tādiem, kuri negrib. Tev pašam ir jācīnās. Ja tu tici un zini gala mērķi, tu tur nonāksi. Vajag virzīties uz priekšu un stutēt vienam otru,” aicina Kalvis.

“Labākā kafija ir tā kafija, kas garšo. Labas kvalitātes kafija apslēpj dažādas garšu nianses – ogas, žāvēti augļi, šokolāde, ķirši, upenes. Grauzdēšanas procesā tiek izcelta katras kafijas unikālā garša. Tas ir burvīgi, ka katra kafija garšo citādāk,” saka Kalvis.

“Mūsu lielākā bauda ir tajā, ko mēs darām. Ja to dara patiesi, tad viss sakārtojas un notiek. Galvenais ir atrast atšķirīgo un dalīties ar savām vērtībām. Nevajag kopēt un atdarināt. Cilvēkiem vajadzētu atrast savu unikālo un turēties pie tā,” ir pārliecināts Kalvis.

“Mūsu mērķis ir dzīvot saskaņā ar sevi, dzīvot tuvu dabai un veidot savu ģimeni. Šeit beidzot ir piepildījuma sajūta, gribas būt šeit un darīt to, kas mums patīk. Tā ir sajūta, ka gribas palikt un nekur nedoties.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu