Mirdzošā 4

Ieva Akuratere. Foto — Alise Šulca, Picture Agency
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Ievas Akurateres iznācienam ar dziesmu Manai tautai vēsturiskajā Tautas frontes manifestācijā Mežaparkā šogad ir 30 gadu jubileja, viņai pašai šonedēļ — arī apaļa dzimšanas diena. Bet ne jau tāpēc Akurateres grupas Pērkons vecie hiti turas uz popularitātes viļņa. «Galvenais, ka mēs pat padsmitniekiem patīkam»

Apšuciemā, kur tagad dzīvo Ieva, nav labas mobilā telefona zonas. Kamēr ir dzirdamība, mūsu tikšanās galvaspilsētā jāsarunā pa punktiem. Ar suni, milzīgo, zeltaino Dāgu mašīnā Ieva brauks uz Rīgu, paliks mammas, teātra zinātnieces Līvijas Akurateres, kādreizējā miteklī. Mežaparka māju Ieva ir atvēlējusi dēla Matīsa ģimenei un pirms gada dzimušajai mazmeitiņai Elīzai. Ar dēla ģimeni ir noruna, ka mazuli vēl nevilks iekšā publicitātes lietās. Izlemjam runāties mūziķes vecātēva brāļa rakstnieka Jāņa Akuratera muzejā, kur Ievai ir televīzijas ieraksts. Vēlāk piektdienas pievakarē Ieva ar grupu Pērkons koncertēs Vecrīgas klubā 9. vilnis. Bet nākamajā dienā notiks ieraksts jaunam albumam — Aivara Hermaņa mūzika, Ievas Akurateres vārdi.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu