VIDEO: Ušakovs bēg no žurnālistes 7

Attēls no video
Print Friendly, PDF & Email

No gandrīz 300 rīdziniekiem, kuri ir uzdevuši jautājumus Rīgas mēram Nilam Ušakovam (S), trešā daļa ir feiki jeb tie neeksistē, savā pētījumā atklāja pētnieciskie žurnālisi no Re:Baltica.

Ko dara Ušakovs sociālajos tīklos? Pats sev izdomā jautājumus un pats arī atbild, skaidro Igaunijas sabiedrisko attiecību konsultants Otts Lumi. “Ja tu vari kontrolēt jaurājumus, tu vari kontrolēt atbildes,” viņš skaidro vienkāršo formulu.

Turklāt Ušakovs sociālajos tīklos rada iespaidu, ka sarunājas ar žurnālistiem un atbild uz jautājumiem, taču patiesībā tas viss ir viņa monologs.

Arī no Re:Baltica žurnālistes Ušakovs burtiski aizbēga, neatbildot uz jautājumiem. Kā tas notika, skatieties video!

Komentāri (7)

Drosma 16.03.2018. 12.23

un tomēr – elle un indija – ur tie mūsu politiķi bija pirms pašvaldību vēlēšanām, kad pret ušakovu pat nemēgināja apvienoties vai paši cīnīties /

kur bija alternatīvas Ušakovam ? draiskā naciķu bārbaliņa?

kāda liekulība – man visu rītaa prieku bojā!

+4
0
Atbildēt

2

  altinyildiz > Dusma 16.03.2018. 12.42

  Vai lai morālie kropļi: saskaņietis Ķirsis un LC izauklētais kurmis, Bordāns, sadurtu dunčus NA mugurā? Ja NA būtu aizgājusi to prokremlisko mērgļu, putļerastu pavadā, uzreiz pazaudētu visus savus atbalstītājus un to lielākā daļa atteiktos no domas, ka Krievijas organizētās noziedzības un FSB pakalpiņu varu iespējams nomainīt nevardarbīgām metodēm.

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  Magnijs > Dusma 17.03.2018. 16.53

  Šis video ir par Ušakova attiecībām ar žurnālistiem, nevis par politiķu mēģināšanu vai nemēģināšanu apvienoties. Kāpēc jāmaina tēma un jātaisa putra?

  +3
  -2
  Atbildēt

  2

  tonijs > Magnijs 17.03.2018. 17.20

  Kāpēc jāapspriež citi komentāri? Vai par tēmu nekas nav sakāms?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Drosma > Magnijs 18.03.2018. 17.42

  tāpēc – ka šobrīd uzmanība tiek novirzīta no cēloņiem

  Tāpēc, ka sabiedrība tagad tiek aicināta šausmināties par Ušakova šausmu darbiem, par Krievijas varu Latvijā, bet tad, kad sabiedrība gaidīja un nesagaidīja piedāvājumus no politiķiem – balsot pret Ušakovu tā, lai vinš netiktu pie varas

  tad latviešu politiķi – nr 1 NA pamatoja, ka to nedrīkst darīt jo tad latvieši uzvarēs un Vienotība paziņos, ka nu ir izglābuši Rīgu no Ušakova, bet tie būtu meli

  Tā kā – man pilnīgi vienalga kā tagad spārda ušakovu – jo karavāna – Krievijas vara nāk iekšā lēni un gudri – pašu latviešu politiķu noorganizēta

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Dusma 19.03.2018. 01.26

  Ja Vienotība bija mikslis, kas tikai tagad ir pārvērties ekoloģiski bīstamā homogēnā substancē, tad kas būtu no NA apvienošanās ar saskaņieti Ķirsi un LC mērgli Bordānu un GRUšņika meitu Potapovu. NA vēlētājs vispār tādas vēlēšanas būtu boikotējis un Ušmeriks savāktu 50 deputātu vietas.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 19.03.2018. 07.04

Šis ir stāsts par Latvijai naidīgu politiķi, kas strādā Kremļa labā un tērē iedzīvotāju naudu miljonos savai pašreklāmai. Vietā būtu jautājums – kāpēc likumu sargi viņam to ļāva?

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu