Darbu VID atstāj bijušais Finanšu policijas vadītājs Ceipe

Edijs Ceipe. Foto: Edijs Pālens, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Ilggadējais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas un pēdējo gadu Finanšu policijas pārvaldes vadītājs Edijs Ceipe pametis darbu VID, otrdien vēstīja Latvijas Televīzija.

Pēc VID reorganizācijas Ceipem piedāvāts Muitas pārvaldes direktora vietnieka amats, no kura viņš atteicies, jo, pēc paša vārdiem, šajā amatā būtu juties lieks.

Šonedēļ darbu sāka apvienotā Nodokļu un muitas policijas pārvalde, kas ir divu VID struktūru – Muitas un Finanšu policijas – apvienojums. Kā skaidroja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, konkursu uz jaunās struktūras vadītāja vietu izsludinās tikai pēc dažiem mēnešiem, jo tas tiek gatavots īpaši rūpīgi, lai izslēgtu iespēju, ka konkurss beidzas bez rezultāta.

Līdz konkursa noslēgumam Nodokļu un muitas policijas pārvaldes vadītāja pienākumus pilda Kaspars Podiņš, kurš iepriekš periodiski vadījis abas apvienotās struktūras un atzinis, ka izskatīs iespēju piedalīties konkursā, lai amatu ieņemtu pilnvērtīgi, ziņo LETA.

Savukārt reorganizētās Muitas policijas ilggadējam vadītājam Ceipem, kurš pēc rotācijas apmainījās vietām ar Podiņu, piedāvāts Muitas pārvaldes direktora vietnieka amats. Cīrule norādīja, ka Ceipem nav augstākās juridiskās izglītības, lai kandidētu uz augstāko amatu.

Finanšu ministrija informēja, ka Ceipe uzvarējis konkursā uz nesen izveidotā Ēnu ekonomikas apkarošanas koordinācijas departamenta direktora vietnieka vietu.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu