AUDIO: Oligarhu sarunas Rīdzenē. Slepenā koalīcija 6

NULL

Lembergs: “A nahuj tad vispār Lembergs vajadzīgs, [ja] es neatšķiros no Dombrovska”

Žurnāls IR publisko sabiedrībai būtisku informāciju no sarunām viesnīcā Rīdzene, kur Ainārs Šlesers ar politiķiem un uzņēmējiem kārtoja lietas.

Līdztekus biznesa jautājumiem šajās aizkulisēs tika pieņemti arī politiski lēmumi. 2010. gadā, pusgadu pirms vēlēšanām Lembergs, Urbanovičs un Šlesers kaļ plānus, lai pēc vēlēšanām veidotu valdību ar “Saskaņu”.

 

Komentāri (6)

rinķī apkārt 22.06.2017. 10.33

Pirmkārt, tautas acīs Urbanovičs un Saskaņa nav nekādi sarkanie…sarlanā lupata ir bezdarbs…+++ Ja šāds aprēķins krīzes laikā būtu nostrādājis, ar Latviju būtu bijis cauri. Un pēc loģikas un auksta aprēķina – vajadzēja nostrādāt. Bet Dombrovskis tika pārvēlēts, pretēji loģikai. Man šķiet, ka tas notika instinktīvi. Nostrādāja tautas pašsaglabāšanās instinkts.

Nākošais – jautājums:

Šlesers “Kāda mums ir vajadzīga valdība?”

Urbanovičs “Vāja..” utt

_______________________________________

Šīs sarunas, it kā pagātnē viss ir noticis, bet tā joprojām ir tagadne. Lembergs ir tagadne, Saskaņa ir tagadne. Un viss darbojas, toreiz neiznāca, var iznākt šoreiz. Nākošās vēlēšanas degungalā. Cerēt, ka valsti atkal izglābs tautas pašsaglabāšanās instinkts, nav iemesla.

Kāds ir priekšnoteikums, lai Lembergs ar Ušakovu uzvarētu vēlēšanās? Ušakovam un Lembergam ir nepieciešama LR pilsoņu pārliecība, ka valsti arī šobrīd pārvalda noziedznieki. Lembergam ar Ušakovu ir nepieciešams panākt to, lai “latviešu partiju”elektorātam neienāktu prātā salīdzināt situāciju krīzes laikā, ar situāciju šodien. Lai šis elektorāts nepamanītu to, ka Latvijas ekonomika šobrīd atgūstas no krīzes un iziet no tās. Tikai tā var nolaist LR dibenā uz neatgriešanos. Ar Saskaņas elektorātu, kā vienmēr, problēmu nebūs. Viņi balso pēc “savējo” principa. Tas ir viņu identitātes jautājums. To pierādīja arī Rīgas vēlēšanas.

+5
0
Atbildēt

1

  basta > rinķī apkārt 22.06.2017. 11.46

  to rinķī apkārt

  “Nostrādāja tautas pašsaglabāšanās instinkts.”

  Ja būtu tautas pašsaglabāšanās instinkts, jau pēc čekas valsts nozagšanas megaafēras, TECII 2. kārtas, tauta to čekistu publiski piesmieto mūdzi būtu uz mieta uzmaukusi un mums būtu gājušas secen nākamās afēras, kā PV, LM, Citadele un daudzas citas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

lno 22.06.2017. 13.40

IR, protams, malači, Nellijas aicinājums atkāpties ĢP aplausu vērts, bet kas būtu noticis, ja Zatlers toreiz iestātos Vienotībā? Vai būtu kādi šķēršļi Āboltiņas, Pabrika Pabrika pārliecībai par koalīciju ar SC?:):):)

+4
0
Atbildēt

0

lno 22.06.2017. 14.22

Lembergs: Brigmanis paziņoja, ka notiek sarunas ar Visu Latvijai! Es Augustam: VL! un Lembergs — aizmirsti! Izvēlies, vai nu VL, vai mani!

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu