Pētersone-Godmane kļūs par “Latvijas gāzes” meitasuzņēmuma vadītāju 11

Ilze Pētersone-Godmane. Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Bijusī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, kurai šo amatu nācās pamest dēļ nepagarinātas pielaides valsts noslēpumam, visticamāk, kļūs par “Latvijas gāzes” meitasuzņēmuma “Gaso” valdes priekšsēdētāju, piektdien vēsta Latvijas Televīzija.

Šī akciju sabiedrība tiks dibināta gada beigās un būs no “Latvijas gāzes” nodalīts sadales pakalpojumu operators.

“Latvijas gāzes” padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Savickis stāstīja, ka uz topošā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu esot vairāki kandidāti, bet reālākā esot tieši Pētersone-Godmane.

Savulaik neoficiāli izskanēja, ka tieši Pētersones-Godmanes un viņas vīra, ekspremjera Ivara Godmaņa visai ciešā draudzība ar Savicki bijis viens no iemesliem, kāpēc viņai vairs netika pagarināta pielaide valsts noslēpumam.

Pētersonei-Godmanei šā gada pirmajā pusē netika pagarināta pielaide valsts noslēpumam, tāpēc 8.jūnijā pēc abpusējas vienošanās viņa pārtrauca pildīt valsts sekretāres amatu Iekšlietu ministrijā.

Komentāri (11)

vvilums 13.10.2017. 23.39

Godam nopelnīts amats pēc darba VIeM.

+7
0
Atbildēt

0

AK 14.10.2017. 10.21

Laikam ne par velti atņēma pielaidi. Tas darbs LG jau ir arī norāde uz Godmani, par kura piederību čekai nevienam nopietni domājošam cilvēkam nekad nav šaubas bijušas, kaut daudzi (un varbūt pat lielākā sabiedrības daļa) ir saukuši tos, kas Godmani par čekistu dēvē, par paranoiķiem vai sazvērestību teoriju cienītājiem.
Bet jo vairāk Krievijas sabiedrotie izgaismojas, jo labāk.

+7
-4
Atbildēt

2

  basta > AK 14.10.2017. 12.57

  Gan jau arī Dombrovskim Gazpromā vai Rosneftj kāds amatiņš atradīsies, vismaz par vietnieku Šrēderam. Ar TECII 2. kārtu un pārējām valsts nozagšanas megaafērām būs godam nopelnījis. Vai es arī būtu paranoiķis vai sazvērestību teoriju cienītājs?

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Drosma > AK 15.10.2017. 21.18

  cik gļēvi – tā čekisti turpina soļot uzvaras maršā, kamēr patrioti naciķi uz viņu fona un viņu rēķina – pucēt spalvas

  cik zemiski pretīgi – nelabums i no pirmiem i no otriem

  0
  0
  Atbildēt

  2

  basta > Dusma 16.10.2017. 05.11

  Zini, nodzītā mistkastniec, ka tavam mīlulim, čekistu piesmietam mēslam, Dombrovskim, arī bija neformālas attiecības ar Savicki, tāpat kā Godmanienei?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  BardainaisSigne > Dusma 16.10.2017. 09.22

  Tiešām pretīga taktika,skaisle propagandē un atbalsta čekistus,bet par sekām uzbrūk čekistu apkarotājiem nacionālistiem,īsta kremļa padauza.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

basta 13.10.2017. 21.43

Jau cik desmitgades kopš tā brīža, kad Godmanis ar Savicki Jūrmalas kortos spēlēja teņisu?

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu