Kremlis apstiprina, ka Trampa advokāts pie tā vērsies biznesa projekta lietā 3

Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs. Foto: Sputnik/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Trampa firma nodarbojusies ar projektu Maskavā republikāņu priekšvēlēšanu laikā, bet vēlāk no tā atteikusies

Krievijas prezidenta administrācija trešdien apstiprināja, ka ASV prezidenta Donalda Trampa personīgais advokāts Maikls Koens pērn ASV prezidenta vēlēšanu kampaņas laikā vērsies pie tās, meklējot palīdzību kāda biznesa projekta lietā Krievijā, ziņo LETA/AP.

Koens pirmdien paziņojumā ASV Pārstāvju palātas Izlūkošanas komitejai, kas izmeklē Krievijas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās un iespējamu vienošanos starp Trampa kampaņu uz Krieviju, sacīja, ka Trampa firma nodarbojusies ar projektu Maskavā republikāņu priekšvēlēšanu laikā, bet vēlāk atteikusies no tā dažādu iemeslu dēļ.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs trešdien paziņoja, ka Kremlis saņēmis Koena e-pasta vēstuli, kas tika sūtīta uz preses biroja e-pasta adresi. Peskovs sacīja, ka tā bijusi viena no daudzām e-pasta vēstulēm, ko saņem Kremļa preses birojs, kura e-pasta adrese ir atrodama internetā, un ka Kremlis nav atbildējis uz šo vēstuli.

Koens sacīja, ka bija strādājis pie kāda priekšlikuma nekustamo īpašumu jomā kopā ar Krievijā dzimušo ASV nekustamo īpašumu attīstītāju Feliksu Seiteru (Feliksu Šeferovski), kurš apgalvoja, ka viņam ir labi sakari Maskavā.

Saskaņā ar Koena paziņojumu nekustamā īpašuma darījums Maskavā ticis apspriests 2015.gada rudenī, tātad vairākus mēnešus pirms Trampa paziņojuma par ieceri kandidēt prezidenta vēlēšanās. Tā apspriešana beigusies 2016.gada sākumā, kad Koens konstatējis, ka šis projekts nav dzīvotspējīgs.

Koens arī sacīja, ka Tramps personīgi zinājis par šo darījumu, parakstījis nodomu vēstuli un apspriedis to ar Koenu.

Atbildot uz jautājumu, vai Putins redzējis šo e-pasta vēstuli, Peskovs trešdien sacīja, ka viņš “nespēj apspriest ar prezidentu Putinu simtiem un tūkstošiem dažādu pieprasījumu no dažādām valstīm”, kas nonāk Kremļa e-pasta kastītē.

Peskovs sacīja, ka preses dienests nav atbildējis uz Koena e-pasta vēstuli, jo tas “nereaģē uz šādiem biznesa pieprasījumiem”. “”Tas nav mūsu darbs,” teica Peskovs.

 

Komentāri (3)

Austras koks 31.08.2017. 08.15

Kāda tam vairs nozīme, ko krievi saka. Krievi teiks, kas kurā brīdī izdevīgāk un ar mērķi nepataisītu sevi par vēl lielākiem muļķiem kā pataisīja skaļi izsakot atbalstu Trampam, it īpaši tagad, kad sapratuši, ka ar Trampa atbalstīšanu ir ieberzušies. Pat ja Tramps būtu baigais krievu draugs (kāds viņš nav, jo viņam interesē ASV, nevis draudzība ar Putinu), krievi nošāva greizi ar ASV pārvaldes sistēmas nenovērtēšanu – ka ASV prezidents nav cars (kā Krievijā), ka ASV darbojas arī parlaments, Augstākā tiesa, ka uz prezidenta lēmumiem ir ietekme arī viņa partijai un tās nostājai utt.

+5
-1
Atbildēt

2

  basta > Austras koks 31.08.2017. 14.59

  to Austras koks

  Neskatoties uz visu retoriku, nekāda atbalsta Trampam nebija un nākamā dienā pēc Prezidenta vēlēšanām, kremlī bija ne mazāk satriekti, kā čekas viķirāne VVF un koprofāgs, Streips, jo saprata, ka jauns “restart” ar ASV tam nespīd.

  Kremlim un tam draudzīgiem spēkiem ASV nogāja greizi(škidri), jo viņi pietiekami neapzinājās, ka jaunās paaudzes politiķu, kam neapšaubāmi pieskaitāms Tramps, instruments vairs nav publiskie pērkamie tendenciozie fake news, bet gan internets.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > Austras koks 31.08.2017. 12.37

  “Kremlis apstiprina” – IRsim Kremlis ir neapšaubāma autoritāte.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu