Trukšņa ievēlēšana kaitēšot Zaļās partijas prestižam, bet ne viņa reitingam 4

Gatis Truksnis. Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Līdaka pārliecināts par pārvēlētā Jūrmalas mēra izslēgšanu no partijas

Partiju nelikumīgas finansēšanas skandālā iesaistītā Gata Trukšņa atkārtota ievēlēšana Jūrmalas mēra amatā kaitēs Latvijas Zaļās partijas (LZP) prestižam, taču viņa paša reitings Jūrmalā ir citādāks nekā Latvijā, telefonintervijā LNT rīta raidījumā ”900 sekundes” pauda LZP līdzpriekšsēdētājs, Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka.

”Truksni Jūrmalā par viņa darbiem ciena, iedzīvotāji varbūt arī vēlas redzēt viņu šajā amatā,” uzskata Līdaka, ”partijas reitings kritīsies, bet – vai tik ļoti kritīsies Trukšņa reitings Jūrmalā – par to mēs varētu pastrīdēties.”

Līdaka ir pārliecināts par Trukšņa izslēgšanu no LZP, kaut arī valdes lēmumu apšaubījis tās priekšsēdētājs Edgars Tavars. ”Valdes lēmums bija – ja Truksnis uzstās uz savu izvirzīšanu, viņu izslēgs. Ja biedri uzskatīs, ka tas nebija gana skaidri definēts lēmums, valde gatava sanākt vēlreiz un nolemt to pašu. Trīs valdes locekļiem par to ir pilnīga skaidrība,” sacīja Līdaka.

LZP pārstāvis uzsvēra, ka ”priekšsēdētājam ir tikai viena balss, tāpat kā pārējiem valdes locekļiem”. ”Ja Tavars apstrīdēs šo lēmumu, valde to vēlreiz apstiprinās. Lēmumu var apstrīdēt domē, un dome nolems to pašu,” pārliecināts Līdaka.

Viņš piebilda, ka partijā neapspriedīs, ko darīt ar pārējiem partijas biedriem, kas balsoja par Truksni: ”Tur balsoja gan Zaļās partijas, gan Zemnieku savienības biedri, un no viņiem nekāda atbildība netiks prasīta. Skaidrs, ka Truksnim pašam bija ambīcija smago Jūrmalas mēra ķēdi atkal nēsāt.”

Līdakam kā LZP līdzpriekšsēdētājam tomēr esot bažas par Trukšņa atbalstītāju pārsvaru Jūrmalas domē: ”7:8 – tas ir nestabils vairākums, un neparedzu, ka Trukšņa amata ieņemšana būs ilglaicīga. Iespēja, ka Jūrmalā atsāksies process, kad ik pēc pāris nedēļām mainīsies mērs, ir liela.”

Komentāri (4)

dzeris49 07.11.2016. 11.17

Līdakas teātris atgādina to Vējoņa teātri, kad tas Vējonis it kā iestājās pret Lemberga publiskiem paziņojumiem, ka NATO ir okupanti, utt.

Un ko, “zaļie” tāpēc pameta ZZS koalīciju, vai, tomēr, izvēlējās palikt Lemberga valdīšanā, jo amati, “stipendijas”, utt., tomēr svarīgāki?

Viss tas ir tikai teātris, iespējams, ka tas Līdaka katru vārdu ar Lembergu nesaaskaņo, bet, lieliski iemācījies, ko un kad ir jāsaka, lai maizes devējs visu saprastu pareizi, un, varbūt pat apbalvotu vai uzslavētu.

Līdaka vispār ir labs piemērs tam, par ko pārvēršas it kā sakarīgi cilvēki, kas it kā bija savā vietā, kļūstot par it kā politiķiem, nožēlojams paskats.

Pieņemsim pat, ka to Truksni izxslēgs, bet, LZP taču no ZZS neizstāsies, tad kāda tam visam jēga, cirks paliek cirks.

+7
-1
Atbildēt

0

traductrice 07.11.2016. 10.56

Līdaka var mierīgi čučēt. Kamēr ZZS ir viens veselums, neviens īpaši nenodarbojas ar preparēšanu – kurš no kura iekšējā grupējuma tur jauc gaisu. Ja par Truksni, tad viņš jau sen ir izgājis ārpus partijas tēla un simbolizē Jūrmalas politisko ķēķi, kurā nav labo un slikto. Tur visi labi.

+4
0
Atbildēt

0

Miervaldis 07.11.2016. 15.21

Nenogremdējamais Truksnis? Kā saka krievi, ”ono ņe toņet” (latviski tas būtu: substance ūdenī negrimst)

+2
0
Atbildēt

0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu