“LNSO vasarnīcas” ieskaņas koncerts Berga bazārā

Foto: AFP/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Trešdien, 17. augustā plkst. 20 notiks “LNSO vasarnīca” ieskaņas koncerts ar ansambļa “LNSO Brass” uzstāšanos.

LNSO metālpūšaminstrumentu ansamblī spēlē LNSO mūziķi: trīs trombonisti Kaspars Majors, Artūrs Hrustaļovs, Artūrs Bērziņš un viens tubists – Raivis Māgurs. Šīm četrām varenajām metālbalsīm sitaminstrumentālists Ernests Mediņš pievieno ritma kontūras un padara skanējumu viegli pikantāku.

Kvintets uzstājas koncertos un piedalās koncertturnejās Latvijā un citās zemēs. Šīs muzikālās apvienības uzmanības lokā ir oriģinālkompozīcijas, klasikas darbu aranžējumi, svinga, bugi un džeza hitu pārlikumi. Gan paši vīri ir dzīvespriecīgi un humorpilni, gan viņu mūzika ir vitāla un uzmundrinoša.

„Berga bazāra” vasaras festivāla koncerta programmā būs dzirdami atsevišķi pārlikumi no spiričuelu skaņu pasaules un svinga, būs Džeroma Kerna „They Didn’t Believe Me” (Sinatras balss jāiztēlojas pašiem) un slavenais Monti “Čārdāšs”, par rokenrola rītausmu atgādinās „Choo Choo Ch’ Boogie”, romantiski noskaņotām dvēselēm balzams būs Henrija Mansīni opuss „Moon River”, savukārt latviešu kinodārgumus pārstāvēs Marģera Zariņa mūzika filmai “Pie bagātās kundzes”.

Koncerta iesildošajā daļā plkst. 19 uzstāsies grupa „NO RAIN TODAY”.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu