Nepilsoņiem Lielbritānijas lidostas starptautiskajā tranzīta zonā būs nepieciešamas tranzīta vīzas 3

Hītrovas lidostā Londonā. Foto: EPA/LETA
Print Friendly, PDF & Email

Lielbritānijas varas iestādes veikušas izmaiņas vīzu režīmā

No 2014.gada 1.decembra nepilsoņiem ir nepieciešamas tranzīta vīzas, lai uzturētos Lielbritānijas lidostas starptautiskajā tranzīta zonā, aģentūru LETA informēja starptautiskajā lidostā “Rīga”.

Šādas izmaiņas vīzu režīmā attiecībā uz Latvijas nepilsoņiem veikušas Lielbritānijas varas iestādes.

Papildu informācijas saņemšanai pirms plānotā lidojuma lidosta lūdz sazināties ar atbildīgajām iestādēm – Ārlietu ministriju un Apvienotās Karalistes vēstniecību Latvijā.

 

Komentāri (3)

andrejs 17.12.2014. 12.01

tie, kas ieviesa šo nesaprotamo “nepilsoņa” statusu, būtu tiesājami pēc visbargākajām sodu likuma normām.

LR Pavalstniecības likumā bija labs apzīmējums – “ārvalstnieki”. PSRS pilsoņi nevar būt Latvijas pilsoņi, tātad viņi ir ārvalstnieki. Kas lika kolonistiem piešķirt muļķīgās Aliens pases?

+8
0
Atbildēt

0

v_rostins 17.12.2014. 11.43

Ir jāizbeidz īpašā privilēgija, nepilsoņa statuss, ko izmanto ievērojama Latvijas iedzīvotāju daļa un jāatgriež tiem atpakaļ PSRS pilsonība, ko nelikumīgi atņēma LC čekas pederasti un viņu personas apliecībās(ne pasēs) tā jānorāda. Ja kādam PSRS pilsonība līdz 1991. gada 21. augustam ir bijusi atņemta, tad piešķirams ārvalstnieka statuss.

+6
0
Atbildēt

1

  v_rostins > v_rostins 17.12.2014. 12.27

  Piebildei. Katram no tiem atrodoties Šengenas zona, būtu nepieciešama derīga uzturēšanās atļauja. Latviešu valstij par nelegāliem imigrantiem nav un nevar būt ne mazākās atbildības, jo, kā zināms, Krievija ir uzņēmusies visas PSRS saistības, tātad arī par PSRS laikos radīto piesārņojumu.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu