Kaimiņš noliedz saistību ar portālu “www.kaiminssaeima.lv”

Arturs Kaimiņš. Foto: Jānis Saliņš, F64
Print Friendly, PDF & Email

Projektu finansē radio grupa “SuperFM”, kas bez maksas piešķir ētera laiku savās radiostacijās “EHR”, “SuperFM” un “Hiti Rossii”

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) 12.Saeimā ievēlētais deputāts Arturs Kaimiņš noliedz saistību ar internetā izveidoto vietni “www.kaiminssaeima.lv“, kurā plānots informēt par norisēm Latvijas parlamentā.

Sociālajā tīklā “Facebook” politiķis uzsver, ka viņam ar šo portālu “nav ne mazākā sakara” un tā izveidošana ar viņu nav saskaņota.

Aģentūrai LETA viņš norādīja, ka portālā ievietotā informācija ir meli, un pauda, ka tā ir angažēta melnā kampaņa. Viņaprāt, šī portāla veidotājiem nevar būt labi nolūki, jo citādi viņi būtu sazinājušies ar pašu politiķi.

“Lūdzu neticiet nekam, ko tur raksta, jo tie visi būs meli!” sociālajā tīklā “Facebook” norādījis jaunievēlētais deputāts.

Patlaban šajā mājaslapā ievietota informācija, ka portāls pilntiesīgu darbu sāks novembrī.

Tāpat norādīts, ka projekta “Kaimiņš Saeimā” mērķi ir uzturēt jauniešos interesi par politiskajiem, sociālajiem un ekonomiskajiem procesiem Latvijā, nodrošināt regulāru, patiesu un precīzu informāciju par 12.Saeimas deputātu Kaimiņu un viņa darbību Saeimā, kā arī atspoguļot sabiedrības viedokli par deputātu.

Kā aģentūrai LETA skaidroja uzņēmuma “Super FM” valdes priekšsēdētājs Uģis Polis, portāls “kaiminssaeima.lv” izveidots kā brīvprātīga sabiedrības platforma, kur ikviens interesents varēs ierosināt sevi interesējošu tematu, iegūstot “bezkaislīgu informāciju” par Kaimiņa paveikto deputāta amatā. Mājaslapa varētu apvienot gan Kaimiņa atbalstītājus, gan pretiniekus, tādējādi uzraugot deputāta Kaimiņa gaitas.

Ar šīs mājaslapas palīdzību tiks sekots līdzi tam, kā Kaimiņam veicas Saeimā – vai viņš spēj izpildīt priekšvēlēšanu laikā dotos solījumus, norādīja Polis, uzsverot, ka tāpat kā šī mājaslapa, tāpat arī Kaimiņš Latvijas politikā ir “kaut kas pavisam jauns un nebijis”. Mājaslapā tiks apkopota informācija un cilvēku viedokļi par Kaimiņa darbību.

Polis sacīja, ka mājaslapa var pildīt divējādas funkcijas, kas ir atkarīgas no Kaimiņa darba Saeimā – ja viņš spēs pildīt izvirzītos mērķus, portāls kāpinās Kaimiņa popularitāti, savukārt, ja Kaimiņš “nebūs uzdevumu augstumos”, portāls var radīt tieši pretēju efektu. Pēc būtības tā ir brīvprātīga sabiedriskā uzraudzība, piekrita Polis.

Polis sacīja, ka mājaslapas saskaņošana ar pašu Kaimiņu nav notikusi. Polis norādīja, ka, tā kā Kaimiņam ir izdevies jauniešus ieinteresē valsts politiskajos procesos un EHR galvenā auditorija ir jaunieši, tika nolemts veidot šādu mājaslapu, lai vēl aktīvāk rosinātu jauniešus izprast politiskās norises un nebūt vienaldzīgiem pret notiekošo.

Par iespējamo sadarbību un tās formām ar Kaimiņu pagaidām nav runāts, tomēr Polis domā, ka varētu tikt organizētas iknedēļas tikšanās vai arī citādas aktivitātes, kuru laikā Kaimiņš atbildētu uz mājaslapā uzdotajiem jautājumiem.

Projektu finansē radio grupa “SuperFM”, kas bez maksas piešķir ētera laiku savās radiostacijās “EHR”, “SuperFM” un “Hiti Rossii”, lai informētu sabiedrību par šo projektu.

Jau ziņots, ka 12.Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija “Saskaņa” – 24 deputātu vietas. “Vienotība” jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, ZZS – 21, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – 17 vietas. Mārtiņa Bondara vadītā LRA Saeimā ieguvusi astoņus deputāta mandātus, bet Sudrabas vadītā NSL – septiņus.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu