Gunārs Jākobsons saņems balvu par mūža ieguldījumu sportā 8

Aigars Eglīte, F64
Print Friendly, PDF & Email

Jākobsons atspoguļojis 13 Olimpiskās spēles un 30 pasaules čempionātus hokejā

Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņems leģendārais Latvijas radio un televīzijas žurnālists ar 50 gadu pieredzi – Gunārs Jākobsons, par žūrijas lēmumu informē Latvijas Olimpiskās komiteja.

Daudzi no mums ir izauguši un asociē Gunāra balss tembru ar sportu, izteicies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. Esot pienācis īstais brīdis novērtēt viņa profesionalitāti un gadiem neizsīkstošo interesi par sportu, kā arī pateikties par ieguldījumu sporta žurnālistikas attīstībā un sporta popularizēšanā.

Jākobsons atspoguļojis 13 Olimpiskās spēles un 30 pasaules čempionātus hokejā. Viņa gatavoto sporta reportāžu skaits sasniedzis aptuveni trīs tūkstošus.  Viņa debija radio notika 1954. gada 4.jūlijā.

Balvu par mūža ieguldījumu Latvijas sportā Jākobsonam pasniegs apbalvošanas ceremonijā 23. decembrī, ko translēs arī Latvijas Televīzija.

Balva par mūža ieguldījumu Latvijas sportā tiek piešķirta cilvēkam, kurš ar savu darbu mūža garumā visvairāk veicinājis sporta attīstību un popularitāti Latvijā. 2005.gadā to saņēma šķēpmetēju treneris Valentīns Mazzālītis, 2006.gadā – Latvijas hokeja ārsts Jānis Kvēps, 2007. gadā visu laiku izcilākā Latvijas basketboliste Uļjana Semjonova, 2008. gadā – Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Vilnis Baltiņš, savukārt pērn to saņēma šķēpmetējs, olimpiskais čempions Jānis Lūsis.

Komentāri (8)

lama 28.11.2014. 08.49

Šeit taču nav vietas klajai pretvalstiskai propagandai un agresorvalsts ruporam!

__________________

Pieredze portāla IR komentāros gan apliecina pretējo.Šeit IR daudz vietas agresorvalsts ruporiem .

+4
0
Atbildēt

0

fretka 28.11.2014. 18.21

Kas tur slikts, ka kaut kāds Sēne degradē curiku centrālo orgānu “Pļek pļek”?

Tāds tādus atrod 🙂

+3
0
Atbildēt

0

Voldemārs Odišvili 28.11.2014. 22.00

Izmetiet taču kāds to slimo sēni ©

………………..

PSRS laiki ir pagajusi un Tev, “suslik”, bus ar to jasamierinas!

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu