Latvijas basketbolistes pusfinālā piekāpjas Spānijai

23
Romāns Kokšarovs, F64

Cīņā par bronzas godalgām svētdien Latvija tiksies ar Franciju

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase sestdien Eiropas čempionāta pusfinālā spraigā spēles galotnē ar rezultātu 52:56 (17:8, 7:15, 17:9, 11:24) piekāpās Spānijas valstsvienībai, ziņo LETA. Latvijas izlase svētdien spēlē pret Franciju cīnīsies par 3.vietu.

Latvijas izlases labā pusfināla spēlē Anete Šteinberga guva 16 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas zem groziem, kamēr Sabīne Niedola izcēlās ar 14 punktiem un 11 bumbām zem groziem.

Kā ziņo BNS, svētdien finālā par 3. vietu Latvijas basketbolistes spēlēs pret Franciju, kas iepriekš sestdien pusfinālā ar 65:81 zaudēja Krievijas izlasei. Tādējādi finālspēlē par čempionu titulu tiksies Krievija un Spānija.

Ceturtdaļfinālā piektdien Latvijas basketbolistes ar rezultātu 64:57 uzvarēja Turcijas valstsvienību. Pagājušā gada Eiropas čempionātā Latvijas U-20 izlase spēja izcīnīt trešo vietu.

Komentāri (23)

iuzhux 24.07.2010. 23.23

man pat bail domāt, ko jaunās meitenes ir ziedojušas, lai mēs kaislīgāk vai mazāk kaislīgi uzzinātu, ka Latvija ir Eiropas 4-iekā! Fantastiski! Lai veicas cīņā par medaļu!

+4
-1
Atbildēt

2

snjuu > iuzhux 24.07.2010. 23.38

Nu, cerams, ka “vitamīni” gluži jārij nav :)

0
    -2
    Atbildēt

0

tetrapack > iuzhux 25.07.2010. 00.00

Ko tad viņas tādu varētu būt ziedojušas, ka pilnīgi bail paliek? Bet, nu, jā, lai veicas rītdienas spēlē.

0
    -1
    Atbildēt

0

Kamīns, #8 25.07.2010. 14.02

Lai arī spānietes bija tiešām spēcīgākas un daudz garākās par mūsējām, mūsējās šamām lika pasvīst līdz pat pēdējai minūtei :) Fani hallei jumtu nesa nost, par ko liels prieks. Uzvarai pietrūka pavisam, pavisam nedaudz.